913C2DF3 9A46 4B4C B90D 56B2D9B815B8
€10

Báger na tlačenie pre detičky, ktoré začínajú chodiť. Z bágru vylietajú farebné loptičky do lyžice, ktorá ich prehodí naspať do červeného otvoru, a tak sa vystriedajú všetky farby guličiek pri tlačení. Báger sa jednoducho ovláda aj jednou ručičkou. Dieťa si trénuje motoriku, sleduje pohyb loptičiek, koordinácia oko- ruka.  Bonus- hračka je zakúpená vo Švajčiarsku, takže dieťatko počúva 10 nemeckých melódií, krátkych pesničiek a číslice. Hlasitosť si samo reguluje s tlačítkom. Veselý báger na tlačenie pre deti od 12-36 mesiacov.

Skladom 
Detail
Kód: 50
Zebra na tlačenie
€10

Zvuková hračka zebra na tlačenie pomáha deťom pri prvých krokoch. Dieťa trénuje jemnú motoriku, otáča stranu knižky, prepína gombíky, počúva slovenské pesničky pre najmenších a tiež abecedu, číslice. Vhodné od 6-36 mesiacov.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 53
Interaktívny psíkov stolček
€15

Interaktívny psíkov stolík na 4 nožičkách ponúka veľmi veľa možností zábavy. Domček farma so zvieratkami, stánok so zeleninou a ovocím, domček so svetielkom a valec na otáčanie so zvieratkami. Dieťa sa naučí nové pesničky, zvuky zvierat, básničky. V slovenčine a angličtine. 3 úrovne hry

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 59
gitara
€20

Hudobná súprava v nádhernej čiernobielej farebnej kombinácii, zložená z gitary a bubna. Malý hudobníci si užijú veľa zábavy a možno zložia nejakú hudobnú symfóniu pre svojich rodičov.  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 104
4 položiek celkom