Prečo si požičať hračku?

Požičaj-zahraj sa- a vráť!

 

Sami ste ovplyvnení reklamou? Chcete dopriať Vášmu dieťatku každú hračku? 

Tak ako každý milujúci rodič. Všetci sme rovnakí. Kupujeme nové a nové hračky a dúfame, že dieťa zaujmú aspoň na krátky čas a my si oddýchneme. Navaríme a upraceme. Alebo sa spolu pohráme a naučíme sa spolu nové veci.

Vedieme konzumný spôsob života, sme ovplyvnení reklamou.  Výrobcovia hračiek pravidelne predstavujú novinky a my opäť podľahneme. Musíme zase nakupovať trendy kolekcie.

  Lenže hračiek pribúda. Niektoré zaujali trochu, niektoré vôbec. Treba riešiť úložné boxy, poličky, priestor. Z domácnosti sa stalo skladisko. Dieťa si hračku vyskúšalo, ale po chvíli už o ňu nemalo záujem.  Naozaj musíme stále nakupovať?

 Zhruba po 14 dňoch už je hračka nezaujímava. Následne riešime skladovanie hračiek. A tak tie  debničky plné hračiek putujú do pivnice, odložiť. Možno neskôr....

 Dieťa samozrejme rastie, vyvíja sa a mení sa aj jeho záujem.  Nemôžeme brzdiť vývoj dieťaťa tým, že mu neponúkneme nový podnet. Predsa 2-ročné sa nebude zabávať s hrkálkami. A tak stále kupujeme. Kupujeme podľa veku, záľub, senzorického obdobia.Chceli by ste vyskúšať, či by dieťatko hralo na klavíri? Možno by mu viac išla hra s gitarou. Alebo sa zabaví skôr so stavebnicou, a bude po otcovi architekt, stavbár? Ako to všetko vyriešime? 

A ten neporiadok v detskej izbe! Všade rozhádzané hračky, stavebnice, autíčka, bábiky....

Manžel je zástancom minimalizmu. Nechceme kvantum vecí v domácnosti. A tak ma napadlo vyriešiť problém, ktorý je v každej rodine!

Otvoríme 1. slovenskú požičovňu hračiek.

 

 

Som maminka 2 ročného chlapčeka. Milujeme hračky, radi sa spolu hráme celé hodiny. Hračky sú pre nás spôsob, ako sa niečo nové naučiť a stráviť spoločný čas. Pretože nie je nič krajšie ako tráviť čas s detičkami. 

Vyštudovala som maľbu na Akadémii umení. Milujem farby, tvorenie, maľovanie obrazov. Viem, ako farby vplývajú na ľudí.

Navštevovali sme spolu aj kurz Montessori dielničiek. Ten aj mne ako maminke dal veľa informácií o tom, ako hračka posunie dieťatko dopredu, o senzitívnych obdobiach.

Malý sa rád hral s hrncami, tak sme mu kúpili štýlovú drevenú kuchynku, k tomu samozrejme riady, a potraviny. Niekedy sa s nimi hrá, niekedy si ich ani nevšimne.

A tak sa nám byt zmenil na malé hračkárstvo. A ten večný neporiadok, kedy sú hračky pohádzané po zemi.

 

 

Vyberiete si spolu s dieťatkom hračku z katalógu na web stránke.

My Vám ju odborne vydezinfikujeme, zabalíme.

Požičiate si ju na 14 dní.

Privezie Vám ju kuriér domov!

Dieťatko sa s hračkou zahrá, vyskúša si ju a vy budete mať čas pre seba. Nová hračka vždy zaujme na určitú dobu.

Požičanú hračku potom jednoducho vrátite poštou k nám do skladu.

Jednoduché, pravda?

A môže prísť kuriér s ďalšou novou hračkou.

 

Stále nové hračky bez neporiadku v detskej izbičke. Požičiavanie je praktické, ekonomické, aj šetrné k životnému prostrediu, Ako deti rastú, menia sa ich záľuby, a samozrejme aj hračky- takto si jednoducho vždy viete požičať tú pravú a zaujímavú. Šetríme vaše peniaze. Vaše dieťatko si hračku vyskúša, a vy sa potom rozhodnete, či mu ju kúpite nastálo. Pravidelný prístup k najkrajším hračkám na trhu. 

Naučíme dieťatko spoločne správať sa zodpovedne k požičaným hračkám. Naučíme dieťa správať sa ohľaduplne, keďže hračku treba po čase vrátiť.