doomecke
€10

Drevený domček so zámkami na otváranie a zamykanie. Vhodný pre deti od 3 rokov na zlepšenie jemnej motoriky. Domček s farebnými dvierkami, zámkami, západkami a kľúčikom.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 95
griiimssa
€20

Grimms je nádherná drevená stavebnica s farebnosťou dúhy. Každý dielik žiari nádhernou spektrálnou farbou a má jednoduchý tvar. Práve ten zabezpečuje neuveriteľné možnosti hrania. Vhodné pre deti od 1 roku.  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 101
9952CEFB A4F4 479A 8D54 A11DC8AF35E6
€35

Najobľúbenejšia montessori pomôcka na rozvoj motoriky u dieťaťa je určite Piklerovej triangel. Aktivuje a podnecuje motoriku, koordináciu, balanc.  Podnecuje ho k pohybu, lozeniu, preliezaniu, a tak ho učí vieru vo vlastné schopnosti.  Piklerovej triangel je dodávaný s doskou na lozenie. 

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 80
hojdack
€40

Variabilná drevená hojdačka, preliezačka v nádherných farbách. Gulatinkové úchyty vhodné aj pre malé ručičky, ktoré hojdačku samé rozhojdajú. Pohyb posiluje zmyslové orgány, svaly v správnom vývine. Dizajn hračky je vytvorený tak, aby bol vhodný do každého interiéru.  Hojdačka je naozaj multifunkčná! Po jej otočení vytvoríte mostík, skrýšu, domček, sedadlo, rebrík. A zmestia sa tam hneď dvaja drobci.  Investícia je trochu vyššia, ale my chceme, aby všetky deti mali rovnaké možnosti, a preto Vám hojdačku ponúkame na zapožičanie u nás.  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 83
4 položiek celkom