Balíček pre najmenších
€7

Pre najmenšie detičky sme vyskladali drevené hračky do jedného balíku na zapožičanie. Balík obsahuje drevenú zatĺkačku so zeleným kladivkom, navliekačku krúžkov a levíka s guličkami na prevliekanie.  Takéto hračky sú určené pre najmenších, ktorí začínajú uchopovať, prekladať, vkladať a presúvať prvé predmety. Hračky podporia jemnú motoriku a zabavia na dlhý čas!  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 74
Autíčková dráha drevená - Little Dutch
€10

Požičajte si autíčkovú dráhu z dreva Little Dutch, ktorá zabaví dieťa na celé hodiny. 3 malé drevené autíčka trénujú koordináciu ruka - oko a zlepšia jemnú motoriku. Tréning motoriky hravou formou Prírodné materiály šetrné k detskej pokožke Moderný dizajn ako krásna dekorácia do detskej izbičky Sme prvá slovenská požičovňa hračiek. Zabávame deti a rodičom šetríme peniaze.  Požičajte si autíčkovú dráhu z dreva Little Dutch na 14 dní a potešte svoje dieťa.  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 1
Kocka s aktivitami Little Dutch
€10

Drevená kocka holandskej značky Little Dutch rozvíja na každej strane inú aktivitu. Okamžite vtiahne malého hráča, ktorý posúva, pretáča geometrické tvary, otáča obrázky aj ozubené kolieska. Nádherné pastelové farby, jemné tvary do detskej ručičky a veľa aktivít na dlhé hodiny. 

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 89
griiimssa
€20

Grimms je nádherná drevená stavebnica s farebnosťou dúhy. Každý dielik žiari nádhernou spektrálnou farbou a má jednoduchý tvar. Práve ten zabezpečuje neuveriteľné možnosti hrania. Vhodné pre deti od 1 roku.  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 101
60396 tiamo ld4433 kuchyn(1)
€20

Mentolová drevená kuchynka pre začínajúcich kuchárov holandskej značky Little Dutch. Kuchynka s dvomi horákmi, hodinkami, solničkou a koreničkou, drezom s batériou a rúrou na pečenie. Gombíky na otáčanie vydávajú krásny zvuk, keď dieťa nastavuje teplotu. Malé drevené varešky sú zavesené a čakajú na detské rúčky. 

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 65
hojdack
€40

Variabilná drevená hojdačka, preliezačka v nádherných farbách. Gulatinkové úchyty vhodné aj pre malé ručičky, ktoré hojdačku samé rozhojdajú. Pohyb posiluje zmyslové orgány, svaly v správnom vývine. Dizajn hračky je vytvorený tak, aby bol vhodný do každého interiéru.  Hojdačka je naozaj multifunkčná! Po jej otočení vytvoríte mostík, skrýšu, domček, sedadlo, rebrík. A zmestia sa tam hneď dvaja drobci.  Investícia je trochu vyššia, ale my chceme, aby všetky deti mali rovnaké možnosti, a preto Vám hojdačku ponúkame na zapožičanie u nás.  

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 83
6 položiek celkom